Top sellers

سینکBS-726 بیمکث

سینکBS-726 بیمکث

1,783,215 تومان 2,097,900 تومان
Limited special offer
فر کد F 36اخوان

فر کد F 36اخوان

9,544,046 تومان 9,640,450 تومان
Limited special offer
فر کد F 35اخوان

فر کد F 35اخوان

9,709,029 تومان 9,807,100 تومان
Limited special offer
فر کد F 28اخوان

فر کد F 28اخوان

6,019,398 تومان 6,080,200 تومان
Limited special offer
فر کد F 21اخوان

فر کد F 21اخوان

7,634,237 تومان 7,711,350 تومان
Limited special offer
فر کد F 20اخوان

فر کد F 20اخوان

8,874,113 تومان 8,963,750 تومان
Limited special offer
فر کد F 17اخوان

فر کد F 17اخوان

5,789,421 تومان 5,847,900 تومان
Limited special offer
هود زیرکابینتی کد H16 اخوان

هود زیرکابینتی کد H16 اخوان

1,749,825 تومان 1,767,500 تومان
Limited special offer

شما در فروشگاه اینترنتی برادران رفایی نماینده اخوان هستید

آدرس بازرگانی و فروشگاه اینترنتی ما: http://www.rafaee.ir

سیاست کلی مجموعه رفایی نماینده اخوان بر حفظ حریم خصوصی افراد تکیه دارد بطوری که از اطلاعات شخصی فقط برای ثبت صحیح و تحویل سفارشات استفاده نموده و این اطلاعات مگر با ارائه حکم قضایی از سوی مراجع قضایی به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد، گروه، نهاد یا سازمان های دیگر قرار نخواهد گرفت.

لازم به ذکر است که در بازرگانی و فروشگاه اینترنتی برادران رفایی نماینده اخوان فقط اطلاعات ذیل دریافت میگردند و به جز این موارد هیچ اطلاعات دیگری از کاربر ثبت و نگهداری نمیگردد:
– اطلاعات سفارش دهنده شامل نام و نام خانوادگی، ایمیل، تلفن همراه، آدرس و کد پستی ایشان.
– اطلاعات تحویل گیرنده البته در صورتیکه سفارش دهنده فرد دیگری را برای تحویل مشخص نماید. (برای مثال خرید کادو برای یک آشنا یا دوست)

شما با ثبت نام در فروشگاه رفایی نماینده اخوان، مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی، ایمیل و … را در اختیار ما قرار می دهید. در ادامه فعالیت در این فروشگاه و تقاضا برای ثبت سفارش، شما نیاز به اضافه کردن مشخصات آدرس و تلفن های تماس دارید.

شما پس از ورود به سایت، به عنوان کاربر فروشگاه برادران رفایی نماینده اخوان شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات فوق و اطلاعاتی مانند تراکنش ها، پرداخت ها ثبت خواهد شد. لازم به ذکر است که این موارد تنها موارد مورد استفاده در فروشگاه نمیباشد.

فروشگاه برادران رفایی نماینده اخوان؛ اطلاعاتی از قبیل IP شما، کوکی ها و صفحاتی که مشاهده نمودید را نیز نگهداری مینماید. از اینگونه اطلاعات تنها در موارد تبلیغات و یا ارسال محتوای متناسب با شما استفاده میگردد در اختیار سازمان ها و یا افراد دیگر قرار نخواهد گرفت.

ما متعهد هستیم اطلاعات شما را به فروش نمی رسانیم؛ بجز در مواردی که شما از قوانین منعکس شده در بخش شرایط و ضوابط تخطی نمایید و شاکی نسبت به عملکرد شما وجود داشته باشد.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می توانید اطلاعات خودتان خود را در بخش مربوط به حساب من ویرایش و تغییر دهید (همان اطلاعاتی که در ابتدا خودتان در سایت وارد کرده اید.)
در ضمن حساب کاربری شما توسط خودتان قابل حذف از سیستم نمی باشد و تنها با درخواست از مدیریت فروشگاه برادران رفایی نماینده اخوان ممکن میباشد.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

بازرگانی و فروشگاه برادران رفایی نماینده اخوان دسترسی کارمندان و پرسنل خود را به اطلاعات کاربران محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با شما خریدار محترم دارند، دسترسی به اطلاعات دارند.

کلیه رمزهای عبور ثبت شده شما کاملا با الگوریتم ها و روش های پیشرفته رمزگذاری میگردد و سپس در پایگاه داده بازرگانی و فروشگاه برادران رفایی نماینده اخوان نگهداری میشود لذا امکان اقتباس و یا مشاهده آن ها نمیباشد.

کلیه اطلاعات مربوط به سیستم فروشگاه رفایی نماینده اخوان در زیرساخت های محافظت شده و در مکان های امن دیتاسنتر های داخلی نگهداری می شوند.

ما با تکیه به رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما،‌ اطمینان خاطر به شما مشتریان گرامی در استفاده از فروشگاه و بازرگانی رفایی را میدهیم.

و البته در صورت هرگونه سوال و یا پرسش، حتما با تلفن مندرج در فروشگاه رفایی نماینده اخوان و یا از طریق فرم بخش تماس با ما درخواست خود را ارسال فرمایید.

با تشکر
بازرگانی و فروشگاه برادران رفایی نماینده اخوان جم